Активна понуда

50% ПОПУСТ НА 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МЕДИЦИНСКА МАСАЖА ВО COSMETIC STUDIO EMILY ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* 30 МИНУТНА МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

* СО КУПУВАЊЕ НА ДВА КУПОНИ ДОБИВАТЕ МОЖНОСТ КОРИСТЕЊЕ НА ЕДНА МЕДИЦИНСКА МАСАЖА ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 60 МИНУТИ.

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ОД 08.04.2019Г.

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:077/662-611

Опис

Медицинската масажа ве ослободува од тензијата, ги намалува болките, ја подобруваа циркулацијата и ја враќаа виталната снага на телото.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/