Активна понуда

50% попуст на 60 минутна РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во козметичко студио „FREYA“ во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* Релакс масажа на цело тело во времетраење од 60 минути.

Релакс масажата ќе ве опушти, ќе го зголеми протокот на крвта и ќе го вратите балансот и хармонијата во вашето тело

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Купоните може да се искористат до 30.09.2019

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

Идеална можност да го посетите козметичко студио „FREYA“, да си овозможите релакс масажа, да се опушите, да се ослободите од напнатоста во мускулите, да ја вратите позитивната енергија во вашето тело и да се уверите во благотворното дејство на масажата.

козметичко студио „FREYA“ на Facebook!


50% попуст на 60 минутна РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во козметичко студио „FREYA“ во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk