Активна понуда

33% ПОПУСТ ЗА 90 МИНУТИ КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАРОТ ВО „ROYAL VIEW“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН. ПО ЛИЦЕ!

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 4

Добивате

* Понудата вклучува користење на: Турска парна сауна, Финска сауна, Топол стол и Џакузи.

* Користењето на услугата е во времетраење од 90мин.


* „Ројал Вју“ Ви нуди вистинска оаза за Вашиот брз секојдневен живот со единствена цел да Ве опушти. Нашите спа и сауна услуги ќе ве обноват и регенерираат, обезбедувајќи ви различни третмани во луксузно уреден простор.

Услови

* ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОНЕСЕТЕ СО СЕБЕ ПЕШКИР, СООДВЕТНА ОБЛЕКА ЗА КАПЕЊЕ И ЧИСТИ ОБУВКИ ЗА ВЛАЖЕН ПОД!

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за едно лица

* Со еден купон можете да ги искористите сите услуги на спа центарот

* Работно време: секој ден од 08:00 до 20:30

* СПА Центарот е од отворен тип, не е потребно претходна резервација, максимум капацитети 8 лице истовремено

* Купоните може да се искористат до 31.03.2023г.

* Телефон за контакт 046/263-072 или на моб.: 078 263 072

Опис

Дозволете си време за релаксација и вистинско време за задоволство. Единствено во амбиентот на Royal View, уживајте во Турска парна сауна, Финска сауна, Топол стол и современ Џакузи.

Дозволете си време само за себе!

Royal View на Facebook!


33% ПОПУСТ ЗА 90 МИНУТИ КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАРОТ ВО „ROYAL VIEW“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН. ПО ЛИЦЕ!

Компанија : Royal View

Адреса : Ул. Јане Сандански бр.2

Град : Охрид

http://www.royalview.com.mk