Активна понуда

47% ПОПУСТ НА „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ + АМПУЛА ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ + СПРЕЈ ЗА ТЕРМО ЗАШТИТА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1500ден. за само 799ден.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ + АМПУЛА ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ + СПРЕЈ ЗА ТЕРМО ЗАШТИТА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, нијансирајте ја вашата коса вопрекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изгле

Alexandra Hair Studio на Facebook!


47% ПОПУСТ НА „BALAYAGE“ ТЕХНИКА НА НИЈАНСИРАЊЕ + АМПУЛА ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ + СПРЕЈ ЗА ТЕРМО ЗАШТИТА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1500ден. за само 799ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo