Активна понуда

ПАСТРМКА НА ТАВА! БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ДВАЈЦА ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА: АПЕРИТИВ, САЛАТА, РИБА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 800ДЕН.

Купи сега за 800 ден.
    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 800ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 9

Добивате

** Аперитив: две жолти ракии
** Мешана салата за две лица
** Две парчиња сирење
** Макало, Леб
** ПАСТРМКА НА ТАВА ЗА ДВАЈЦА
** Две чаши Вино вранец или траминец
** Десерт

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk