Активна понуда

60% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА „B.TOXKARE LIFTING SYSTEM“ ОД „ALTER EGO ITALY“ ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2000ден. за само 799ден.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 1201ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА „B.TOXKARE LIFTING SYSTEM“ ОД „ALTER EGO ITALY“

* Третман со Хијалуронска киселина кој ја прави косата безтежинска, ја подобрува структурата на влакното ја хидрира и потхранува косата а со тоа прави подобра надворешна структура. Филерите со Хијалурон ја регенерираат и зајакнуваат косата и даваат природна еластичност и младешки изглед

Третманот се состои од
* Миење со B.TOXKARE PREPARING SHAMPOO
* Нанесување на B.TOXKARE lifting serum Hyaluron
* Нанесување на B.TOXKARE CONTOURING CREAM маска
* Миење и право фенирање

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се искористат до 31.10.2018

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

60% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА „B.TOXKARE LIFTING SYSTEM“ ОД „ALTER EGO ITALY“ ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2000ден. за само 799ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu