Активна понуда

33% попуст на ДЕПИЛАЦИЈА НА РАЦЕ И НОЗЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 900ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 900ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ДЕПИЛАЦИЈА НА РАЦЕ И НОЗЕ

Имајте нежна, мека и свилена кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и козметичко студио - COSMETIC STUDIO EMILY за да се ослободете од непријатните влакненца, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/