Активна понуда

21% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛО ТЕЛО ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1400ДЕН. ЗА САМО 1100ДЕН.

Купи сега за 1100 ден.
    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 21%
    • Заштеди 300ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛО ТЕЛО

Имајте нежна, мека и свилена кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА за да се ослободете од непријатните влакненца, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно..

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


21% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЦЕЛО ТЕЛО ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1400ДЕН. ЗА САМО 1100ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9