Активна понуда

50% попуст на НЕОДОЛИВИОТ ДЕСЕРТ ТОПЛО ЛАДНО „ДАРИЈА“ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ во вредност од 180ден. за само 90ден.

Купи сега за 90 ден.
    • Вредност 180ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 90ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 19

Добивате

* ДЕСЕРТ ТОПЛО ЛАДНО „ДАРИЈА“

Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, вкусите Миризлив, сочен и неодоливо вкусен десерт

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 22.12.2019 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, засладете се со неодоливо вкусен десерт и уживајте во прекрасниот поглед кон чаршијата и Охридското езеро.


50% попуст на НЕОДОЛИВИОТ ДЕСЕРТ ТОПЛО ЛАДНО „ДАРИЈА“ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ во вредност од 180ден. за само 90ден.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/