Активна понуда

ТОП ПОНУДА! ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА СО ПОЈАДОК ВО ВИЛА ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА ЗА САМО 2400ДЕН.

Купи сега за 2400 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА СО ПОЈАДОК ВО ВИЛА ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА

* Апартманите се опремени со кабелска-тв, засебно купатило, бесплатен wi-fi интернет и бесплатен паркинг.

* Вила Езерски Рај Радожда располага и со сопствен ресторан и летна тераса.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи пред-резервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се користат до 01.06.2022

* Задолжителна е пред-резервација и резервација на телефон 071/350-190

Опис

Ако сакате вистински одмор со сите удобности кои ги посакувате, тогаш посетете ја ВИЛА ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА и направете го вистинскиот избор! ВИЛА ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА е сместена на самиот брег на Охридското езеро, располага со современи апартмани, сопствен ресторан и летна тераса каде ќе бидете одлично услужени со вкусна храна. на вас ви останува само да уживате во прекрасната глетка на синото езеро да уживате во убавата плажа, живописното зајдисонце и прекрасниот пејзаж.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj