Активна понуда

ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА СО ПОЈАДОК ВО АПАРТМАНИ ЃОЧЕ ОХРИД ЗА САМО 1199ДЕН. КОМБИНИРАЈТЕ ПОВЕЌЕ КУПОНИ И ИМАЈТЕ СОВРШЕН ОДМОР!

Купи сега за 1199 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Едно ноќевања за двајца со појадок

* Апартмани Ѓоче се опремени со засебно купатило, кујна, бесплатен wifi интернет, бесплатен паркинг и сопствен кафе бар за сите гости.

* Апартманите се наоѓаат на 2 минути од центарот на градот со автомобил и 10 минути пеш.

* Комбинирајте повеќе купони и имајте совршен одмор во Охрид!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи пред-резервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат и користат до 30.09.2017

* Задолжителна е пред-резервација и резервација на телефон 078/800-895, 076/405-065, 075/858-983

Опис

Во најубавиот дел од летото, прекрасна можност да уживате во Охрид!

Престојот во Охрид поминете го мирно, лежерно и опуштено уживајќи во пријатната атмосфера на АПАРТМАНИ ЃОЧЕ кој се наоѓаат во мирен дел од градот, а сепак блиску до центарот што несомнено ќе го направи вашиот престој поинтересен.Компанија : АПАРТМАНИ ЃОЧЕ

Адреса : Ул. Железничка бр. 87

Град : Охрид

http://apartmanigjoce.mk/