Активна понуда

40% попуст на ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА ЛИДИЈА во вредност од 1500ден. за само 899ден.

Купи сега за 899 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО ВИЛА ЛИДИЈА ОХРИД

* ЕДНО ДЕТЕ ДО 5 ГОДИШНА ВОЗРАСТ БЕЗ ДОПЛАТА.

* Апартманите во „Вила Лидија“ се опремени со кабелска-тв, засебно купатило, кујна, free wi-fi и паркинг

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат и користат до 25.08.2019 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на Тел. 046/263-730 или Моб. 075/586-537

Опис

Вила Лидија се наоѓа во Охрид – туристичкиот бисер на Охридското крајбрежје, доволно оддалечена од градскиот метеж за да уживате во Вашиот мир, но сепак доволно блиску да сте во центарот на збиднувањата. Вилата ви нуди 5 студија и два еднособни апартмани, со обезбеден паркинг простор. Вилата е оддалечена 10 минути пеш од центарот на градот, каде што можете да уживате во плажите, вечерните забави, концерти со сериозна, забавна или фолклорна музика, водни и спортски активности, галерии, културно-историски настани и знаменитости, големиот избор на ресторани. За разгледување на Охридското крајбрежје на располагање ви се многубројните локални кајчиња и организираните тури со брод, туристички излети, а на оние со авантуристички дух им се нуди нуркање кај подводен археолошки локалитет. Љубезната и пријатна домаќинка Лидија секогаш ви стои на располагање за било какви информации.

http://www.villalidija.mk

Вила Лидија на Facebook!Компанија : Villa Lidija

Адреса : Бул. Туристичка 38

Град : Охрид

http://www.villalidija.com/