Активна понуда

ЕКСКЛУЗИВНО МЕНИ ЗА 4 ЛИЦА ВО CITY PALACE HOTEL: СВЕЖА СЕЗОНСКА САЛАТА, ПОХОВАНИ ТИКВИЧКИ, ЦРН ПАТЛИЏАН, МАКАЛО, ТАВА СИТИ ПАЛАС, ДЕСЕРТ И ВИНО ЗА САМО 1099ДЕН.

Купи сега за 1099 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 9

Добивате

* СВЕЖА СЕЗОНСКА САЛАТА СО ТРИ ВИДОВИ НА СИРЕЊЕ
* ПОХОВАНИ ТИКВИЦИ
* ЦРН ПАТЛИЏАН
* МАКАЛО
* ТАВА СИТИ ПАЛАС СО ДОДАТОК ГАРНИР
* ЛЕПЧЕ ВО ФУРНА
* ДЕСЕРТ
* ЧАША ВИНО ПО ОСОБА

Не пропуштајте ја оваа одлична можност, посетете го City Palace Hotel ресторанот и уживајте во прекрасен амбиент, врвно подготвена храна и заносен поглед на Охридското езеро.

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на тел: 046/200-520

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време од 07 до 23ч.

Опис

Посетете го луксузниот City Palace Hotel!

Луксуз, уживање, единствен амбиент и прекрасен поглед на Охридското езеро тоа е синоним за City Palace Hotel.

Ресторанот во склоп на хотелот ви нуди одлична можност да уживате во врвни кулинарски специјалитети. Посетете го ресторанот на City Palace Hotel и искористете ја оваа одлична можност да вкусите прекрасна храна врвно подготвена, неверојатно вкусна и дозволете си вистинско вкусно задоволство!Компанија : City Palace Hotel

Адреса : Кеј Македонија, Бр.31

Град : Охрид

http://citypalacehotel.mk/