Активна понуда

55% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА КОСАТА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2200ден. за само 999ден.

Купи сега за 999 ден.
    • Вредност 2200ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 1201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА КОСАТА

Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА
Постапката на фарбање се изведува под електроник мастер јонизатор хауба која го скратува времетраењето на третманите благодарение на две комбинирани дејствија: водена пареа + озон која помага при отворањето на влакното за длабинско навлегување на боењето и третманите и поврзување со кератинската структура на влакното. озонско туширање на целата коса, брзо затворање на влакното, постигнување мека и свиленкаста коса и долготрајни резултати.

Екстремно скратување на времетраењето дури до половина на процесот на фарбање и третмани.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


55% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА КОСАТА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2200ден. за само 999ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu