Активна понуда

57% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН INDOLA SCHWARZKOPF PROFESSIONAL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 57%
    • Заштеди 801ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 6

Добивате

* ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН INDOLA SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

НОВО! МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА!!
(повеќе информации во опис)

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА
Постапката на фарбање се изведува под електроник мастер јонизатор хауба која го скратува времетраењето на третманите благодарение на две комбинирани дејствија: водена пареа + озон која помага при отворањето на влакното за длабинско навлегување на боењето и третманите и поврзување со кератинската структура на влакното. озонско туширање на целата коса, брзо затворање на влакното, постигнување мека и свиленкаста коса и долготрајни резултати.

Екстремно скратување на времетраењето дури до половина на процесот на фарбање и третмани.

Со домашната платежна картичка „Купувам домашно“ можете да вршите плаќање за услугите во фризерското Студио Елит Мари

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


57% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН INDOLA SCHWARZKOPF PROFESSIONAL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 599ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu