Активна понуда

33% попуст на ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1200ден. за само 799ден.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ И ФЕНИРАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


33% попуст на ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1200ден. за само 799ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo