Активна понуда

60% попуст на ФАРБАЊЕ + INEBRYA POST-COLOR ТРЕТМАН во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2000ден. за само 799ден.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 1201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН

Долготрајна боја

Вашата боја заслужува посебна нега. Inebrya Color е брз и лесен третман за одржување на сјајот и издржливоста на бојата дури и дома.

Ексклузивната синергија на црвени алги и натриум глуконат во неговата формула го спречува избледувањето на бојата и има ефективно дејство против загадувањето.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис


60% попуст на ФАРБАЊЕ + INEBRYA POST-COLOR ТРЕТМАН  во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 2000ден. за само 799ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu