Активна понуда

43% попуст на ФАРБАЊЕ СО „DIKSON ITALY“ БОИ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ПОДОЛГО ЗАДРЖУВАЊЕ НА БОЈАТА НА ВЛАКНОТО ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1500ден. за само 850ден.

Купи сега за 850 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 43%
    • Заштеди 650ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ФАРБАЊЕ СО „DIKSON ITALY“ БОИ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ПОДОЛГО ЗАДРЖУВАЊЕ НА БОЈАТА НА ВЛАКНОТО

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


43% попуст на ФАРБАЊЕ СО „DIKSON ITALY“ БОИ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ПОДОЛГО ЗАДРЖУВАЊЕ НА БОЈАТА НА ВЛАКНОТО ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1500ден. за само 850ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo