Активна понуда

58% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА КОСА „BIOLAGE DEEP TREATMENT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 7

Добивате

* ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА КОСА „BIOLAGE DEEP TREATMENT“

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

58% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА КОСА „BIOLAGE DEEP TREATMENT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu