Активна понуда

58% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОСА И ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „ARGABETA LINE“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 11

Добивате

* ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОСА И ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „ARGABETA LINE“

** Нанесување на шампонот
** Нанесување на комбинација од маска и масло на Argabeta Line
** Активирање на третманот под мастер јонизатор хауба
** Миење
** Право фенирање
** Целата Постапка заедно со шишањето трае околу 1 час

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

„Argabeta Line“ третман кој содржи Арганово масло, екстракт од морски алги, бета-каротен и витамин Е и омега 6 масни киселини. Го ревитализира и зајакнува влакното и го штити од слободните радикали и УВ зраците.

МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА
Екстремно скратување на времетраењето дури до половина на процесот на фарбање и третмани.

Постапката на фарбање и третмани се изведува под електроник мастер јонизатор хауба која го скратува времетраењето на третманите благодарение на две комбинирани дејствија: водена пареа + озон која помага при отворањето на влакното за длабинско навлегување на боењето и третманите и поврзување со кератинската структура на влакното. озонско туширање на целата коса, брзо затворање на влакното, постигнување мека и свиленкаста коса и долготрајни резултати.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


58% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОСА И ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „ARGABETA LINE“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu