Активна понуда

60% ПОПУСТ НА ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА ОБНОВА НА КОСА И ТЕРМО ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „INEBRYA BLACK PEPPER“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* МИЕЊЕ
* ШИШАЊЕ
* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ
* ТРЕТМАН ЗА ОБНОВА НА КОСА И ТЕРМО ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „INEBRYA BLACK PEPPER“

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис>> BLACK PEPPER IRON SHAMPOO 100% VEGAN <<
100% органски шампон со термална заштита
-Шампон со термална заштита за коса која често се пегла и фенира
- 97% природни состојки (SLES/SLS-SILICON-PARABEN-PARAFFINE-SILICONE FREE)
-Идеален за коса која се стилизира со честа употреба на апарати (пегла, фен, фигаро)
-Погоден за коса на која често се нанесува деколорант
-PH 5.5-6.0
-Бенефит: чисти, подхранува, хидрира, полесна за стилизирање, ја остава косата здрава и полна со живот.

>> BLACK PEPPER IRON SPRAY 100% VEGAN <<
100 % органски спреј за исправување со термална заштита
-Дневна заштита на коса од високата температура на пегли за коса и алатки за топло стилизирање на коса, при што се спречува оштетување и кршење на косата.
-Исправувањето е полесно и косата има свилен ефект и добива волумен, сјај и изглед кој трае.
-Без силикон, сулфат, парабен, парафин, конзерванси и е 100% органски.
-начин на употреба: се прска на влажна и сува коса пред да се суши со фен или пред пеглање, потоа се стилизира.

>> BLACK PEPPER IRON MASK 100% VEGAN <<
100% органска маска со термална заштита
-98% природни состојки (SLES/SLS-SILICON-PARABEN-PARAFFINE-SILICONE FREE)
-Маска со термална заштита која не се одмива.
-Идеална за коса која често се стилизира со апарати (пегла , фен, фигаро)
-PH 1.8-2.2
-Бенефит: ја исправа и ја омекнува косата во исто време без да се изгуби многу време. Расчешлува, хидрира, создава заштитна обвивка на влакното и ги затвора кутикулите. Не дозволува косата да се прекршува, заштитува од атмосферски влијанија и има термална заштита.
-Начин на употреба: се нанесува на влажна коса по цела должина,се расчешлува со широк чешел и се суши со фен-не се плакне.
-Совет: третманот не треба да се користи во исти ден кога косата е фарбана или деколорирана (мин.5 дена пред и потоа)

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


60% ПОПУСТ НА ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И ТРЕТМАН ЗА ОБНОВА НА КОСА И ТЕРМО ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО „INEBRYA BLACK PEPPER“  ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu