Активна понуда

30% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ФИЛЕРИ БЕЗ ИГЛИ „MAGIC CRYSTALS FILLER“ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 5000ДЕН. ЗА САМО 3500ДЕН.

Купи сега за 3500 ден.
    • Вредност 5000ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 1500ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ФИЛЕРИ БЕЗ ИГЛИ
** Неинвазивен третман
** Пополнување на брчки
** За возраст над 16 год.
** 100% природна козметика Без игли, иритации и црвенило, без отоци и несакани реакции
** Трајни и веднаш видливи резултати

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

* НАЈМОЌНИТЕ ФИЛЕРИ БЕЗ ИГЛИ - MAGIC CRYSTALS FILLER

* Тие се единствени по еликсирот на кристали кој е главна состојка на филерите. кристалот има неспоредливо својство во израмнувачкиот лифтинг ефект и брзо навлегува во кожата на лицето, пополнување на фините линии и длабоки бори на лицето.

* Помага при лечење на кожата со акни, црвенило, воспалена и оштетена кожа.
* 100% природни состојки
* Веднаш видливи резултати
* 100% безболно, без иритации и оток.


COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти, парафински третмани за раце и нозе, третмани за лице од „Arcaya Cosmetics“


30% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ФИЛЕРИ БЕЗ ИГЛИ „MAGIC CRYSTALS FILLER“ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 5000ДЕН. ЗА САМО 3500ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/