Активна понуда

38% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ ВО „COSMETIC STUDIO EMILY“ во вредност од 800ден. за само 499ден.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК на нокти на раце и нозе

* Модерни, тренди нокти за секоја урбана девојка и жена

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:077/662-611

Опис


COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/