Активна понуда

20% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 20%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ

Имајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце и нозе долго време да изгледаат заводливо и убаво

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Гелот на природните нокти ќе направи долго време вашите нокти да изгледаат средено, негувано и убаво. Направете вашите нокти да изгледаат модерно, привлечно, а сепак природно. Покажете ги вашите совршено негувани раце и нозе и не пропуштајте да имате нокти какви што посакувате.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


20% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9