Активна понуда

56% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД „GOLDWЕLL“ ЛИНИЈАТА ЗА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 649ДЕН.

Купи сега за 649 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 57%
    • Заштеди 851ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД „GOLDWЕLL“

** МИЕЊЕ
** ТРЕТМАН ПО ИЗБОР ОД „GOLDWЕLL“
** ПРАВО ФЕНИРАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со серијата Rich Repair на Goldwell Dualsenses ќе заборавите на исцрпената коса и досадните расцветани краеви. Благодарение на иновативната интралипидна технологија, Rich Repair инстантно ќе ја обнови и зајакне структурата на косата одвнатре, оставајќи ја косата сјајна, мека на допир и едноставно неодолива.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


56% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД „GOLDWЕLL“ ЛИНИЈАТА ЗА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 649ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu