Активна понуда

ТОП ПОНУДА! ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА СО ГАРНИР И ПОМФРИТ ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 249ДЕН.

Купи сега за 249 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 151ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ГУРМАНСКА ПОРЦИЈА МЕШАНА СКАРА:
** Домашен колбас
** Пилешки стек
** Шарска плескавица
** Бела свинска вешалица
** Гарнир и помфрит
** Лепче

Услови

* Задолжителна е претходна резервација

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време oд 08:00 до 00:00 ч.

* Тел за резервација 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Дозволете си извонредно вкусно задоволство! посетете го хотел ресторан „Арбери“ и во современ амбиент и одлична услуга уживајте во богат и вкусен оброк мешана скара кој ќе го задоволи вкусот на сите гурмани..

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/