Активна понуда

ГУРМАНСКА СОФРА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ЕТНО РЕСТОРАН СВ. ПЕТКА - ВЕЛГОШТИ ЗА САМО 1499ДЕН.

Купи сега за 1499 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* КРЕМЕНАДЛИ 2, РЕБРА 4, РАЖНИЧИ 4, ЌЕБАПИ 20 ,КОЛБАСИ 4,ЃОМЛЕЗЕ 4, КОМАТ 2, МАКАЛО ОД ЛУК, АЈВАР, МЛЕЧНО МАКАЛО, МАНАСТИРСКО СИРЕЊЕ, МЕКИЦИ, КОМПИР, ЛУТИ ПИПЕРЧИЊА, КРОМИД, ПАТЛИЏАН, ДЕСЕРТ, МАКЕДОНСКО КАФЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/288-906

* Купоните важат за во ЕТНО РЕСТОРАН СВ. ПЕТКА - ВЕЛГОШТИ (не важи за носење)

Опис

Етно ресторанот Св. Петка се наоѓа во село Велгошти на само 3,5км од центарот на Охрид во мирно место за семејни ручеци и дружење со пријателите во автентичен етно амбиент опкружен со чемпреси.

Уникатните специјалитети и домашно приготвените јадење се препознатлив знак на етно ресторанот Св. Петка село Велгошти.Компанија : Етно Ресторан Св. Петка

Адреса : Велгошти

Град : Охрид

https://www.facebook.com/velgosti