Активна понуда

ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: ТАВА СЕЛСКО МЕСО, САЛАТА И ДЕСЕРТ ВО АВТЕНТИЧНИОТ АМБИЕНТ НА VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД ЗА САМО 999ДЕН.

Купи сега за 999 ден.
    • Вредност 2200ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 1201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 15

Добивате

* ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА СО ДОМАШНА ТРАДИЦИОНАЛНА ХРАНА:

** Мешана салата со сирење за четири лица

** Тава селско месо за четири лица

** лепче

** Десерт за четири лица

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ СЕКОЈ ДЕН!

* ЗАДОЛЖИТЕЛНА Е ПРЕТХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА НА МОБ:076/900-007, 076/900-008

* КУПОНОТ ВАЖИ ЗА ВО РЕСТОРАНОТ (НЕ ВАЖИ ЗА "НОСЕЊЕ")

Опис

Villa MINAMI е гостинска кука и се наоѓа во селото Коњско во националниот парк Галичица на 1100 м.н.в. Вилата од центарот на Охрид е оддалечена 11 км или 3км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големите распространи ливади, збогатена со единствен прекрасен поглед на целото езеро. Уживајќи во мирот, тишината и звукот на птиците, тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок. Исто така располагаме со 3 соби по 2 дупли кревети за спиење сите со поглед кон езерото и планината и голема дневна соба со традиционален ентериер. За целата посета да биде уште подобра во близина на вилата се наоѓа црква изградена во 1921год старо село со стари куки уште од далечната 1920, место каде што можете да ги направите вашите прекрасни фотографии.

Villa Minami на Facebook!


ИЗВОНРЕДЕН ГУРМАНСКИ РУЧЕК ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА: ТАВА СЕЛСКО МЕСО, САЛАТА И ДЕСЕРТ ВО АВТЕНТИЧНИОТ АМБИЕНТ НА VILLA MINAMI – ГОРНО КОЊСКО – ОХРИД ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : Villa Minami

Адреса : с. Горно Коњско

Град : Охрид

http://villaminami.com/