Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ФУСТАН ОД СЕРВИС ЗА ПЕРЕЊЕ „CRYSTAL CLEAN“ СТРУГА ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ФУСТАН

* ЗА КУПЕНИ ДВА КУПОНИ ДОБИВАТЕ БЕСПЛАТНО ПОДИГАЊЕ И ДОСТАВА ЗА ОХРИД И СТРУГА!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 31.07.2020

* Телефон за контакт Моб.: 072/225-014

Опис

Laundry Service Crystal Clean

Професионално перење, сушење и пеглање ја вашите алишта.

Посебна понуда за угостителски објекти и салони за убавина.

Сервисот за перење „Crystal Clean“ се наоѓа на ул. Браќа Миладиновци бр. 3 и работи секој работен ден од 9-16 часот.

Повеќе информации можете да добиете на 072/225-014.

Струга најпосле доби сервис за перење каков што заслужува!


50% ПОПУСТ НА ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ФУСТАН ОД СЕРВИС ЗА ПЕРЕЊЕ „CRYSTAL CLEAN“ СТРУГА ВО ВРЕДНОСТ ОД 800ДЕН. ЗА САМО 399ДЕН.

Компанија : Crystal Clean

Адреса : Улица ЈНА бр. 51 на кружниот тек кај полицијата

Град : Струга

https://fb.me/crystalcleanstruga/