Активна понуда

33% ПОПУСТ НА КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Купи сега за 999 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Класичен третман за лице

* Чистење, тонизирање, пилинг, стискање, маска, ампула, нанесување на крема

Подарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Посветете внимание на вашата кожа и грижете се за неа постојано. Единствен начин да имате прекрасно лице е чистата кожа. Искористете ја оваа можност, исчистете ја кожата, отстранете ги мртвите клетки, нахранете ја, хидратизирајте ја и чувствувајте се свежо и подмладеново и имајте прекрасна и нежна кожа.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


33% ПОПУСТ НА КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9