Активна понуда

24% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА КЛАСИК СВИЛЕНИ ТРЕПКИ + ГЕЛ-ЛАК И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН НА РАЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1700ДЕН. ЗА САМО 1300ДЕН.

Купи сега за 1300 ден.
    • Вредност 1700ден.
    • Попуст 24%
    • Заштеди 400ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* НАДГРАДБА НА КЛАСИК СВИЛЕНИ ТРЕПКИ + ГЕЛ-ЛАК И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН НА РАЦЕ

Имајте поглед кои освојува со долги заводливи трепки и нека вашите очи блеснат со совршен и беспрекорен изглед.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Привлечете го вниманието со совршениот изглед на вашите очи, а тоа ќе го постигнете само со прекрасните долги трепки кои ќе направат вашите очи да изгледаат неверојатно убаво софистицирано и заводливо.

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


24% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА КЛАСИК СВИЛЕНИ ТРЕПКИ + ГЕЛ-ЛАК И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН НА РАЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1700ДЕН. ЗА САМО 1300ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9