Активна понуда

58% попуст на КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL ФЕНИРАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ, ВИТКАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 600ден. за само 250ден.

Купи сега за 250 ден.
    • Вредност 600ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 350ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL ФЕНИРАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ, ВИТКАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Имајте постојано средена и фенирана коса. Бидете безпрекорни, самоуверени, заводливи и задоволни од својот изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


58% попуст на КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL ФЕНИРАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ, ВИТКАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 600ден. за само 250ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo