Активна понуда

30% попуст на КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 699ден.

Купи сега за 699 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL + ШИШАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Имајте постојано средена и фенирана коса. Бидете безпрекорни, самоуверени, заводливи и задоволни од својот изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


30% попуст на КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН DIKSON PROFESSIONAL + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 699ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo