Активна понуда

50% ПОПУСТ НА „LASH LIFT“ ТРЕТМАН ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* „LASH LIFT“ ТРЕТМАН ЗА ИЗВИТКУВАЊЕ НА ПРИРОДНИТЕ ТРЕПКИ СО ЦЕЛ ТРЕПКИТЕ ДА ИЗГЛЕДААТ ПОДОЛГИ.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Што е Lash Lift?
Lash lift на трепките е козметички третман за закривување и зголемување на густината на трепките, а во изминативе години доживеа огромна експанзија, затоа што после овој третман трепките остануваат совршено густи, бујни и подигнати. Оваа козметичка процедура се изведува со третирање на природните трепки со кератин, по што тие се подигнати и со поголем волумен.

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


50% ПОПУСТ НА „LASH LIFT“ ТРЕТМАН ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/