Активна понуда

46% попуст на МАСАЖА НА ЛИЦЕ + ПАРАФИН НА РАЦЕ ВО „COSMETIC STUDIO EMILY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1300ДЕН. ЗА САМО 700ДЕН.

Купи сега за 700 ден.
    • Вредност 1300ден.
    • Попуст 46%
    • Заштеди 600ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* МАСАЖА НА ЛИЦЕ + ПАРАФИН НА РАЦЕ

Почувствувајте ја моќта на масажата, дозволете вашето лице да блесне со подмладена, блескава сјајна кожа и убавина.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Тајната на убавото лице се состои од постојана нега и грижа за него. Живееме во стресно време и тоа се одразува на изгледот на вашата кожа. Масажата на лицето ќе направи да се чувствувате опуштено, ќе ги измазни борите, ќе го врати тонусот на мускулите и еластичноста и виталноста на вашата кожа, а вие ќе имате блескаво сјајно лице и затегната кожа без бори.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/