Активна понуда

47% ПОПУСТ НА ПИЛИНГ + МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 790ДЕН.

Купи сега за 790 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 710ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 5

Добивате

* ПИЛИНГ НА ЦЕЛО ТЕЛО + МАСАЖА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Ексфолијацијата на телото ја подобрува циркулацијата и тонусот на кожата, ги елиминира токсичните честички и бактериите, го изедначува тенот и ги отстранува трагите на пигментација и боење, оставајќи ја кожата мека и хидрирана

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ви нуди:
* Lifting масажа на лице
* Anti-age третмани
* Мезопорација, дермоабразија, РФ, третман со овошни киселини, хијалуронски третман
* Депилација
* Маникир, педикир, гел лак на нокти
* Надградба на свилени трепки
* Мадеротерапија
* Спортска и медицинска масажа


47% ПОПУСТ НА ПИЛИНГ + МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 790ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Охридати Б2

Град : Охрид

https://purity.com.mk/