Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 700ДЕН. ЗА САМО 349ДЕН.

Купи сега за 349 ден.
    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА

Овозможете си совршена релаксација со масажата по ваш избор и разбудете ја енергијата во вашето тело!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ви нуди:
* Lifting масажа на лице
* Anti-age третмани
* Мезопорација, дермоабразија, РФ, третман со овошни киселини, хијалуронски третман
* Депилација
* Маникир, педикир, гел лак на нокти
* Надградба на свилени трепки
* Мадеротерапија
* Спортска и медицинска масажа


50% ПОПУСТ НА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 700ДЕН. ЗА САМО 349ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/