Активна понуда

50% попуст на МАСАЖА НА СТАПАЛА + ПАРАФИН НА РАЦЕ ВО „COSMETIC STUDIO EMILY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 600ДЕН.

Купи сега за 600 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 600ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* МАСАЖА НА СТАПАЛА + ПАРАФИН НА РАЦЕ

Не пропуштајте го овој ревитализирачки третман кој потполно ќе ве прероди - после масажата на стапала ќе одите како по облаци!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Масажата на стапала делува на здравјето на целиот организам. Најчесто се препорачуваа против: константен умор и стрес, мускулни тегоби (ишијалгија,напнатост), главоболки, ослабен имунолошки систем, настинка или синуситис и друго.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/