Активна понуда

47% попуст на MATRIX BIOLAGE ALL IN ONE COCONUT INFUSION ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СПРЕЈ - ИНФУЗИЈА ЗА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 749ден.

Купи сега за 749 ден.
    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 651ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* MATRIX BIOLAGE ALL IN ONE COCONUT INFUSION ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СПРЕЈ - ИНФУЗИЈА ЗА КОСА

* КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Телефон за контакт 071/231-112, 078/311-899

Опис

Сѐ во едно! All-in-one Coconut Infusion повеќенаменскиот спреј за коса е за секого, секаде и во секое време. Без разлика на текстурата на косата, кадрава или права, тенка или дебела. Без разлика на состојбата на косата, мокра или сува, овој повеќенаменски спреј ќе помогне за зголемување на сјајот, за отплеткување на косата, за заштита од топлина и за уште мноооогу други работи!

Веганска формула без сулфати и без парабени.



Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


47% попуст на MATRIX BIOLAGE ALL IN ONE COCONUT INFUSION ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СПРЕЈ - ИНФУЗИЈА ЗА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 749ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu