Активна понуда

ТОП ПОНУДА! МЕШАНА САЛАТА + 4 АПЕРИТИВИ ПО ИЗБОР ВО ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ - СТРУГА ЗА САМО 159ДЕН.

Купи сега за 159 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* МЕШАНА САЛАТА + 4 АПЕРИТИВИ ПО ИЗБОР

Услови

* Задолжителна е претходна резервација

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време oд 08:00 до 00:00 ч.

* Тел за резервација 071/910-500 или 046/702-260

Опис

Не пропуштајте, посетете го хотел ресторан „АРБЕРИ“, задоволство го вашиот апетит со свежа мешана салата придружена со аперитив по ваш избор и уживајте.

ХОТЕЛ РЕСТОРАН „АРБЕРИ“ на Facebook!Компанија : Хотел Ресторан „Арбери“

Адреса : Ул. Вељко Влаховиќ, б.б.

Град : Струга

http://hotelrestoranarberi.mk/