Активна понуда

57% попуст на МИЕЊЕ, ПРАВО ФЕНИРАЊЕ, КЛИМЗОН ТРЕТМАН И АМПУЛА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 700ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 700ден.
    • Попуст 57%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 4

Добивате

* МИЕЊЕ, ПРАВО ФЕНИРАЊЕ, КЛИМЗОН ТРЕТМАН И АМПУЛА

Имајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Имајте постојано средена и фенирана коса. Бидете безпрекорни, самоуверени, заводливи и задоволни од својот изглед.Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


57% попуст на МИЕЊЕ, ПРАВО ФЕНИРАЊЕ, КЛИМЗОН ТРЕТМАН И АМПУЛА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 700ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu