Активна понуда

50% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SEMI DI LINO DIAMANTE ILLUMINATING ESSENTIAL OIL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* Миење

* Право Фенирање

* Ампула за висок сјај Semi Di Lino Diamante lluminating Essential Oil од Alfaparf Milano


Имајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Semi Di Lino Diamante lluminating Essential Oil од Alfaparf Milano

Есенцијални масла ( ампула) за интензивен третман кој ја зголемува светлината, ја намалува рапавоста на површината на влакното и ја затвара кутикулата за висок сјај на косата. Дава резултати кои се видливи уште од првото нанесување.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SEMI DI LINO DIAMANTE ILLUMINATING ESSENTIAL OIL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu