Активна понуда

50% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SEMI DI LINO DIAMANTE ILLUMINATING ESSENTIAL OIL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 8

Добивате

* Миење

* Право Фенирање

* Ампула за висок сјај Semi Di Lino Diamante lluminating Essential Oil од Alfaparf Milano


Имајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Semi Di Lino Diamante lluminating Essential Oil од Alfaparf Milano

Есенцијални масла ( ампула) за интензивен третман кој ја зголемува светлината, ја намалува рапавоста на површината на влакното и ја затвара кутикулата за висок сјај на косата. Дава резултати кои се видливи уште од првото нанесување.

Со домашната платежна картичка „Купувам домашно“ можете да вршите плаќање за услугите во фризерското Студио Елит Мари

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SEMI DI LINO DIAMANTE ILLUMINATING ESSENTIAL OIL во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu