Активна понуда

50% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + АМПУЛА „STRUCTUR FORT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + АМПУЛА „STRUCTUR FORT“

Имајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Рефлектирачки третман кој делува директно на уништетните делови на косата. Минерални ампули со млечна киселина за регенерација на косата и скалпот: го зајакнува коренот, го регулира првутот, кожната иритација, масноста и ја храни сувата и оштетена коса. Се враќа мекоста на косата а со тоа и лесно се чешла. Начин на употреба: после миење косата се дели на четири дела.

Се нанесува на влажна коса почнувајќи од темето. Оставете да делува 15 минути и измијте со топла вода.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + АМПУЛА „STRUCTUR FORT“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu