Активна понуда

38% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЧЕВИТЕ ЗРАЦИ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 800ден. за само 499ден.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЧЕВИТЕ ЗРАЦИ

* ИМАЈТЕ УБАВА И СРЕДЕНА КОСА СЕКОЈ ДЕН!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Имајте постојано средена и фенирана коса. Бидете безпрекорни, самоуверени, заводливи и задоволни од својот изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


38% попуст на ПАКЕТ 3 МИЕЊА И ФЕНИРАЊА + СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЧЕВИТЕ ЗРАЦИ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 800ден. за само 499ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo