Активна понуда

МОРСКИ ВКУС ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА! МОРСКИ МИКС ЗА 4 ЛИЦА (ОКТОПОД, ЛИГНИ, ШКОЛКИ, РАКЧИЊА) МАКАЛО, ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ЗА САМО 2900ДЕН.

Купи сега за 2900 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* МОРСКИ МИКС ЗА 4 ЛИЦА (ОКТОПОД, ЛИГНИ, ШКОЛКИ, РАКЧИЊА)
* МАКАЛО
* ШИШЕ ВИНО 0,75Л. РОЗЕ, МУСКАТ ИЛИ ВРАНЕЦ
* ДЕСЕРТ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk