Активна понуда

60% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 2500ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Купи сега за 999 ден.
    • Вредност 2500ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 1501ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* Долготрајна надградба на свилени трепки.

* Метод - трепка по трепка.

* Заводлив, дефиниран и густ изглед на вашите трепки.

* Корекција се прави на три недели

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

* Трепките траат колку и вашите природни трепки, кои природно отпаѓаат на секои 2-3 месеци во нормален циклус.
* Слободно можете да вршите секакви видови на активности како бањање, пливање итн..
* Третманот е потполно безбеден и трае до два часа во зависност од бројот на трепките кои се надградуваат.


Привлечете го вниманието со совршениот изглед на вашите очи, а тоа ќе го постигнете само со прекрасните свилени трепки кои ќе направат вашите очи да изгледаат неверојатно убаво софистицирано и заводливо.


60% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 2500ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/