Активна понуда

31% попуст на НИЈАНСИРАЊЕ (ШАТИРАЊЕ, OMBRE, BALAYAGE) + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2400ден. за само 1650ден.

Купи сега за 1650 ден.
    • Вредност 2400ден.
    • Попуст 31%
    • Заштеди 750ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* НИЈАНСИРАЊЕ (ШАТИРАЊЕ, OMBRE, BALAYAGE) + ШИШАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, нијансирајте ја вашата коса вопрекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изгле

Alexandra Hair Studio на Facebook!


31% попуст на НИЈАНСИРАЊЕ (ШАТИРАЊЕ, OMBRE, BALAYAGE) + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2400ден. за само 1650ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo