Активна понуда

НОВОГОДИШНА ПРОФЕСИОНАЛНА ДЕТСКА ФОТОСЕСИЈА + 15 ОБРАБОТЕНИ ФОТОГРАФИ НА DVD ОД KRISTINA ZATUROVSKA PHOTOGRAPHY ЗА САМО 1999ден.

Купи сега за 1999 ден.
    • Вредност 3000ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 1001ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПРОФЕСИОНАЛНА НОВОГОДИШНА ДЕТСКА ФОТОСЕСИЈА ЗА ЕДНО ДЕТЕ

* 15 ОБРАБОТЕНИ ФОТОГРАФИ НА DVD

* Дозволете си прекрасна професионална фотосесија на вашето дете во радосен новогодишен амбиент и имајте незаборавен спомен за цел живот!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Фотосесијата се изведува во студиото во Струга

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 078/388-820

Опис

Вашите најмили заслужуваат фотографии кои ќе останат спомен за секогаш! Овековечете ги убавите моменти во радосен новогодишен амбиент со прекрасна професионална фотосесија и нека вашето дете има посебен, радосен спомен кој за секогаш ќе биде забележан.Компанија : Kristina Zaturovska Photography

Адреса : Ул. Димче Грдан бр.2

Град : Струга

http://goo.gl/5myCLq