Активна понуда

20% ПОПУСТ НА ОБЕТКИ СО ПОЛУСКАПОЦЕНИ КАМЕЊА ВО „АТЕЛЈЕ ДОЛЕНЦ“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 350ДЕН. ЗА САМО 279ДЕН.

Купи сега за 279 ден.
    • Вредност 350ден.
    • Попуст 20%
    • Заштеди 71ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ОБЕТКИ СО ПОЛУСКАПОЦЕНИ КАМЕЊА: ОНИКС, КОРАЛ, ЛАПИС ЛАЗУЛИ

Услови

* ПОБРЗАЈТЕ! КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ.

* Доставата надвор од Охрид не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.

* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации: име, презиме, адреса и број за контакт на info@kelepur.mk

* Работно време: Пон. - Саб. од 10:00 до 16:00

* Телефон за контакт: 070/785-443

Опис

Ателје Доленц својата прикаска ја започнува во 2008 година. Инспирирани од магијата и енергијата на природните материјали, Ателје Доленц секогаш ги употребува во своите изработки полускапоцените и скапоцените камчиња како и Охридските бисери често вткаени во вонвременската убавина на традиционалниот македонски сребрен филигран. Како вешти ракотворци, изработуваат и сувенири, свеќи, декупаж, магнети и сл. Во Ателјето функционира и антикварница, со акцент на колекционерски предмети. Продавницата е сместена во стариот дел на Охрид а за поголема достапност на своите клиенти отвори и веб продавница со испорака насекаде во светот.Компанија : Ателје Доленц

Адреса : Цар Самоил 34

Град : Охрид

https://ateljedolenc.com/